סלסלת לחמניות ומתבלים

מבחר לחמניות / ג’בטה בתוספת מתבלים: ממרח עגבניות מיובשות / טפונד זיתים / פסטו – 80 ש”ח 

קטגוריה: .

*המחירים לפני מע"מ